Werkgroep: Coördinatie team / ov: Ouders: (Daniëlle v. G.) vult deze in
01. Sinterklaas Yvonne
Karin
Jenny
Nienke Schepers (Mike, Stijn), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Malou Meilink (Thijs, Femke), Herma Oldenbeuving (Brent), Marjon Slot (Bas, Daan)
02. Kerstviering Jan Willem
Daniëlle M
Annita
Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Sylvia Wolbink (Sem, Roos, Jesse), Anja de Groot (Lieke), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Malou Meilink (Thijs, Femke)-afh. werk, Evelien Tromp (Guusje)
03. Feestelijke
      ouderavond
OV
Wies
Daniëlle M
Janet Tromp (Monne), Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Bert Vinke (Lotte) – opbouw, Ranim Aljamali (Leen, Walid, Tasnim)
04. Zomerfeest  Lieske
Marjolein
Wies
Janet Tromp (Monne), Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Marjon Boonstra (Isa), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Michal Lenters (Ros), Evelien Tromp (Guusje), Ranim en Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim)
05. Paasontbijt Malou
Evelien
Janet Tromp (Monne), Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Marischka Vinke (Lotte), Regina Smit (Ruben), Anja Bulthuis (Jordy, Leroy), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Malou Meilink (Thijs, Femke), Herma Oldenbeuving (Brent), Evelien Tromp (Guusje), Diana Reinders (Stijn)
06 Sportactiviteiten Evelien  
a.  Sportinstuif     Janet Tromp (Monne), Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Daniel van Diepen (Timor, Boris), Tamara van Hiele (Jayden, Tyler), Malou Meilink (Thijs, Femke), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Marjon Slot (Bas, Daan)
b.  sportdag
       
Sportactiviteiten manager
Sportservice-Hardenberg
Daniel van Diepen (Timor, Boris), Ranim en Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim),
c.  zwemmen   Team  
07. Luizencontrole
      op maandag
OV Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Regina Smit (Ruben), Judith Buisman (Lisanne, Naomi), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Karina Woelders (Ellen), Malou Meilink (Thijs, Femke)
08. Onderhoud
      schoolplein
Jent
Martin
Bert Vinke (Lotte), Gezinus Buisman (Lisanne, Naomi), Sieben (Anouk, Kim), Jacco Meilink (Thijs, Femke), Peter Lenters (Ros), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim)
9. Hulp praktisch
      verkeersexamen
OV Claudia Beenen (Lindsay, Mike)
10. Vervoer
      evenementen
      en voorstellingen
Team Janet Tromp ( Monne) (do/vr), Marischka Vinke (Lotte), Regina Smit (Ruben), Daniel van Diepen (Timor, Boris), Anja de Groot (Lieke), Chiel de Groot (Lieke), Anja Bulthuis (Jordy, Leroy), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Miranda Reinders (Sven, Lieke), Erik v.d. Haar (Inge), Herma Oldenbeuving (Brent) (ong.3 week voor tijd aangeven), Evelien Tromp (Guusje) (do/vr), Diana Reinders (Stijn) – afh.werk
11. Nieuwjaarsborrel Jan Willem Anja de Groot (Lieke), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Malou Meilink (Thijs, Femke), Herma Oldenbeuving (Brent)
12. Koningsspelen Annita Janet Tromp (Monne), Yvonne Slot (Tessa & Lianne), Sylvia Wolbink (Sem, Roos, Jesse), Daniel van Diepen (Timor, Boris), Anja de Groot (Lieke), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Marja en Marcel Pijlstra (Stan, Stef), Miranda Reinders (Sven, Lieke), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Jessie Sieben (Anouk, Kim), José Tromp (Annelin), Malou Meilink (Thijs, Femke), Evelien Tromp (Guusje), Ranim Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Marjon Slot (Bas, Daan)
13. Textiel:
 
Karin
Jenny
 
a. herstellen   Marischka Vinke (Lotte), Lieske van Diepen (Timor, Boris), Diana Reinders (Stijn)
b. wassen voor gr. 1/2    
c. wassen hand- en theedoeken De ouders zijn per maand verdeeld met een aantal reserveouders.
 
Sept: Lieske van Diepen (Timor, Boris)
Okt.: Aletta Haarman (Tim)
Nov.: Janet Tromp (Monne)
Dec.: Claudia Beenen (Lindsay, Mike)
Jan.: Marja Pijlstra (Stan, Stef)
Febr.: Marjon Boonstra (Isa)
Maart: Diana Reinders (Stijn)
Apr.: José Tromp (Annelin)
Mei: Evelien Withaar (Myla) 
Juni: Herma Oldenbeuving (Brent)
Juli: Michal Lenters (Ros)
 
Reserve: Tamara vanHiele (Jayden, Tyler),Marjon Slot (Bas, Daan), Saskia van Hiele (Esmee)
d. schoolshirts wassen Saskia Janet Tromp ( Monne), Marischka Vinke (Lotte), Sylvia Wolbink (Sem, Roos, Jesse), Aletta Haarman (Tim), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Claudia Beenen (Lindsay, Mike), Marja Pijlstra (Stan, Stef), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Evelien Withaar (Myla), Heidi v.d. Haar (Inge), Michal Lenters (Ros), Ranim Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Marjon Slot (Bas, Daan), Diana Reinders (Stijn), Saskia van Hiele (Esmee)
14. Ondersteuning
      Projectweek
Annita
Marjolein
Michal Lenters (Ros), Diana Reinders (Stijn)
15. Talentenmiddag
      op vrijdagmiddag
Annita
Daniëlle M
Wies
Yvonne Slot (Tessa & Lianne) – Schminken
Henk Slot (Tessa & Lianne) – Duiven
Marischka Vinke (Lotte) -  creatief
16. Oud papier G.Winters
 
(indeling volgt)
 
Erik Wolbink (Sem, Roos, Jesse) (juli), Marc Haarman (Tim) (dec., juli), Daniel van Diepen (Timor, Boris) (juli, sept.), Chiel de Groot (Lieke), Gerard Bulthuis (Jordy, Leroy), Gezinus Buisman (Lisanne, Naomi) (niet in sept.), Elbert Edelijn (Mike, Stijn), Marcel Pijlstra (Stan, Stef) (sept.), Gerko Reinders (Sven, Lieke), John Sieben (Anouk, Kim) (okt, mei), Gerjan Woelders (Annelin), Erik v.d. Haar (Inge) (januari / juli / december), Ronald Oldenbeuving (Brent), Peter Lenters (Ros), Jan Derek Tromp (Guusje), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Gerjan Winters (Bas, Daan), Göran v.d. Kamp (Esmee)
17. Klusjes (mate-
       riaal repareren)
Martin
Jent
Arjan Slot (Monne), Bert Vinke (Lotte), Chiel de Groot (Lieke), Gezinus Buisman (Lisanne, Naomi), Sieben (Anouk, Kim), Martijn Withaar (Myla), Erik v.d. Haar (Inge), Herma Oldenbeuving (Brent), Peter Lenters (Ros), Jan Derek Tromp (Guusje), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim)
18. Leesouder Team Janet Tromp (Monne) (vr.), Sylvia Wolbink (Sem, Roos, Jesse) (wo), Marjon Slot (Bas, Daan) (wo), Diana Reinders (Stijn) (do), Saskia van Hiele (Esmee) (wo)
19. Kinderbingo 2 november Yvonne
Karin
Jenny
Jan Willem (Mai Lissa). Lieske (Timor, Boris)
20. School-
      schoonmaak
9 okt.: Jenny
15 jan.: Evelien
9 apr.: Wies
2 juli: Daniëlle M
Alle gezinnen worden ingedeeld, zie rooster
21. Overblijven Cont.pers. Annita Tamara van Hiele (Jayden, Tyler) (di, do), Michal Lenters (Ros) (do), Saskia van Hiele (Esmee)
22. Culturele commissie Marjolein  
23. Kinderboekenweek team  
24. MR Karin
Marjolein
Erik, Petra  - - Carien
25. OV Annita Jan Willem, Lieske, Saskia, Yvonne, Malou - - geen nieuwe belangstelling
26. Hulp bij buitenschoolse act.   Peter Lenters (Ros), Hussam Aljamali (Leen, Walid, Tasnim)
     
Kerstbakjes (18-12)   Marischka Vinke (Lotte), Regina Smit (Ruben), Anja de Groot (Lieke), Nienke Schepers (Mike, Stijn), Tamara vanHiele (Jayden, Tyler), Heidi v.d. Haar (Inge), Herma Oldenbeuving (Brent), Jan Derek Tromp (Guusje), Ranim Aljamali (Leen, Walid, Tasnim), Diana Reinders (Stijn)
Indien nodig   Anja Bulthuis (Jordy, Leroy) - als ik kan
Malou Meilink (Thijs, Femke) – afh. van werk
Saskia van Hiele (Esmee) – als ik kan